arket

ABC zdrowia

Miażdżyca, borelioza, nowotwory. Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Miażdżyca, borelioza, nowotwory.  Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Doktor Dariusz Siwik jest jednym z prekursorów stosowania terapii chelatacji EDTA na gruncie polskim. Poznał ją w USA pod koniec lat 80. i stosuje w swoich przychodniach już prawie 25 lat. Badania koronarografii, jakie wykonują jego pacjenci przed i po zabiegach, wykazują zmniejszenie się zmian miażdżycowych w tętnicach od 30% do 50%. Podobnie rzecz się […]

Październik 17, 2019 19:07

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

Od 13 sierpnia w Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy z NFZ. Pierwsze zabiegi, poprzedzone kwalifikacją do zabiegu, już we wrześniu tego roku.

Październik 17, 2019 08:22

Węgiel aktywny może zdziałać cuda!

Węgiel aktywny może zdziałać cuda!

Zapewne nie raz słyszałaś o cudownych właściwościach węgla aktywnego. Wybielanie zębów, usuwanie stanów zapalnych, środek zaradczy na biegunkę. Czym się charakteryzuje ten wspaniały środek, mimo że jest taki tani? Jak go używać na co dzień?

Marzec 8, 2018 20:09

Wykład otwarty dot. Prezentacji Programu Son-Rise

Wykład otwarty dot. Prezentacji Programu Son-Rise

6 kwietnia 2017 roku w godz. 13:00-16:00 w auli PWSZ w Elblągu odbędzie się otwarty wykład pt. „Kochać kogoś, to być z nim szczęśliwym…” B.N. Kaufman. Prezentacja Programu Son-Rise”.

Marzec 31, 2017 16:32

Szpital wspiera WOŚP i wysyła list do Jurka Owsiaka

Szpital wspiera WOŚP i wysyła list do Jurka Owsiaka

Niemal 2,5 mln zł wart jest sprzęt, jaki Wojewódzki Szpitala Zespolony w Elblągu otrzymał od Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Styczeń 11, 2017 17:52

Wirus HCV- czym jest? Jak się chronić?

Wirus HCV- czym jest? Jak się chronić?

Wirus HCV ”nazywany jest cichym zabójcą”, gdyż zakażenie przebiega bezobjawowo lub objawy są niecharakterystyczne. Odpowiedzialny jest za wirusowe zapalenie wątroby typu C. Przenosi się głównie przez krew. HCV może wywołać istotne zmiany w stylu życia osób zakażonych oraz ich bliskich.

Styczeń 2, 2017 16:08