http://www.hotelgiuliana.com

Sport i Zdrowie

Miażdżyca, borelioza, nowotwory. Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Miażdżyca, borelioza, nowotwory.  Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Doktor Dariusz Siwik jest jednym z prekursorów stosowania terapii chelatacji EDTA na gruncie polskim. Poznał ją w USA pod koniec lat 80. i stosuje w swoich przychodniach już prawie 25 lat. Badania koronarografii, jakie wykonują jego pacjenci przed i po zabiegach, wykazują zmniejszenie się zmian miażdżycowych w tętnicach od 30% do 50%. Podobnie rzecz się […]

Październik 17, 2019 19:07

Potrenuj przed Biegiem Niepodległości

Potrenuj przed Biegiem Niepodległości

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz grupa Team Karaś Elbląg zapraszają na treningi przygotowujące do zbliżającego się VI Elbląskiego Biegu Niepodległości. Bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych odbywają się trzy razy w tygodniu.

Październik 17, 2019 08:56

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

Od 13 sierpnia w Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy z NFZ. Pierwsze zabiegi, poprzedzone kwalifikacją do zabiegu, już we wrześniu tego roku.

Październik 17, 2019 08:22

Za nami kolejny sportowy weekend

Za nami kolejny sportowy weekend

Za nami kolejny sportowy weekend podczas którego prezentowali się nasi ligowcy. Wszystkie spotkania zapowiadały się ciekawie. Największe emocje budziło spotkani przy Agrykola, gdzie Olimpia podejmowała lidera II ligi.

Październik 15, 2019 14:18

Można już jeździć na łyżwach

Można już jeździć na łyżwach

Po letniej przerwie uruchomione zostało Kryte Lodowisko im. Heleny Pilejczyk. W piątek przed południem ze ślizgawki skorzystali uczniowie elbląskich szkół, a wieczorem na łyżwach mógł pojeździć każdy miłośnik tej zimowej atrakcji. A wszystko to odbywało się w dyskotekowej atmosferze.

Październik 14, 2019 17:44

Miesiąc do startu Biegu Niepodległości

Miesiąc do startu Biegu Niepodległości

Wielkimi krokami zbliża się dzień 11 listopada, kiedy to odbędzie się kolejna, już VI edycja Elbląskiego Biegu Niepodległości. Równy miesiąc przed startem do biegu głównego zapisanych jest 220 osób, zaś w Małym Biegu jest już ponad 250 dzieci. Zapisy trwają do 3 listopada.

Październik 14, 2019 17:37