https://dragondeweloper.pl/

Sport i Zdrowie

Wielofunkcyjne boiska coraz bliżej

Wielofunkcyjne boiska coraz bliżej

Trwa budowa trzech boisk wielofunkcyjnych przy elbląskich placówkach oświatowych. Nowe boiska powstają przy Szkole Podstawowej nr 18 i 21 oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym nr 1.

Marzec 26, 2020 21:10

Bieg Piekarczyka odwołany

Bieg Piekarczyka odwołany

Zaplanowany na niedzielę, 31 maja, Bieg Piekarczyka niestety w tym roku nie odbędzie się. Powodem tej decyzji jest wprowadzenie stanu epidemii w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem oraz dużym wzrostem zachorowań na COVID-19 w całej Polsce.

Marzec 26, 2020 13:24

Miażdżyca, borelioza, nowotwory. Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Miażdżyca, borelioza, nowotwory.  Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Doktor Dariusz Siwik jest jednym z prekursorów stosowania terapii chelatacji EDTA na gruncie polskim. Poznał ją w USA pod koniec lat 80. i stosuje w swoich przychodniach już prawie 25 lat. Badania koronarografii, jakie wykonują jego pacjenci przed i po zabiegach, wykazują zmniejszenie się zmian miażdżycowych w tętnicach od 30% do 50%. Podobnie rzecz się […]

Marzec 25, 2020 07:07

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

„W Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy z NFZ. 

Marzec 24, 2020 07:04

Koniec sezonu PGNiG Superligi Kobiet. Nasz zespół kończy sezon na 6 miejscu

Koniec sezonu PGNiG Superligi Kobiet. Nasz zespół kończy sezon na 6 miejscu

To już koniec sezonu w PGNiG Superlidze Kobiet. Taką informacją w oficjalnym komunikacie przekazał dzisiaj Komisarz Ligi w porozumieniu z zarządem z zarządem Superligi Sp. z o.o. Przedwczesne zakończenie sezonu związane jest z aktualną sytuację związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem SARS-CoV-2 i wprowadzenie stanu epidemii w Polsce.

Marzec 23, 2020 11:37

Komunikat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

Komunikat Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz mając na względzie bezpieczeństwo wszystkich pacjentów, Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu oprócz wstrzymania odwiedzin na wszystkich oddziałach szpitala, wprowadza zmiany w wizytach w poradniach specjalistycznych. Prosimy pacjentów i ich rodziny o stosowane się do poniższych zasad:

Marzec 13, 2020 09:20