http://www.zadwornyassistance.pl

Azja

Kraj najpiękniejszych toastów

Kraj najpiękniejszych toastów

Gruzja to niezwykły kraj, to na jej terenie znajdziemy krajobrazy całego świata : morze, góry sięgające nieba, półpustynne stepy, lasy. 

Luty 11, 2016 09:00

Indie

Indie

O Indiach mówi się powszechnie, ze jest to kraj kontrastów i to stwierdzenie najlepiej oddaje ich charakter, z Indiami jest tak albo je kochasz albo nienawidzisz i niestety nie ma nic pomiędzy.

Luty 25, 2013 08:00

Wkrótce tracić fortunę będziemy w Incheon a nie w Las Vegas

Wkrótce tracić fortunę będziemy w Incheon a nie w Las Vegas

Jeśli myślimy o relaksie, objechanych imprezach niczym z Kac Vegas i przepuszczeniu dolarów pomysł w głowie może być tylko jeden: „Jadę do Las Vegas” ! Za kilkanaście lat jeśli wszystko pójdzie po myśli Azjatów, cały świat zapomni o Las Vegas a wybierać się będzie w podróż do 8City.

Styczeń 30, 2013 08:25

Chiny drugą Ameryką

Chiny drugą Ameryką

Stolica Chin, Pekin od niedawna może pochwalić się super nowoczesnym kompleksem handlowo-biurowym zaprojektowanym przez znaną architekt Zahy Hadid. Chiny to już zupełnie inny kraj, prawa pracowników zdają się wywalczać coraz więcej dla siebie a w związku z czym powoli stają się krajem konsumpcyjnym. Profil Chin patrząc po centrum Galaxy SOHO coraz bardziej zbliża się w […]

Styczeń 6, 2013 10:18

Jesteś idolem Batmana – odwiedź Kaohsiung

Jesteś idolem Batmana – odwiedź Kaohsiung

Wielu z nas uwielbiało Batmana. Pewnie specjalnie dla wszystkich fanów Człowieka Nietoperza motel z Tajwanu przygotował pokój niespodziankę.

Październik 11, 2012 08:00