gwiazdka

Męski Świat

Utrudnienia w ruchu w okolicy ul. Powstańców Warszawskich

Utrudnienia w ruchu w okolicy ul. Powstańców Warszawskich

W związku z przystąpieniem w dniu 25.07.2017r, przez PDIM spółka z o.o. do kolejnego etapu robót związanego z remontem ul. Powstańców Warszawskich, Pestalloziego, Zacisze, Winna uprzejmie informujemy, iż nastąpią kolejne utrudnienia w ruchu związane z rozbiórkami istniejących nawierzchni. Okresowo mogą również nastąpić problemy z zaparkowaniem pojazdów w rejonie tych ulic do czasu ułożenia nowej nawierzchni.

Lipiec 24, 2017 23:46

Kontrola drogowa i sądowy zakaz

Kontrola drogowa i sądowy zakaz

Policjanci z Pasłęka zatrzymali do kontroli drogowej VW transportera, którym kierował 24-letni Dawid J. Mężczyzna nie za bardzo chciał się poddać samej kontroli drogowej i w trakcie zatrzymania najechał nawet na tył radiowozu uszkadzając zderzak. Jak się okazało do 2020 roku miał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.

Lipiec 24, 2017 14:32

Aerobaltic zawładnie przez dwa dni gdyńskim niebem!

Aerobaltic zawładnie przez dwa dni gdyńskim niebem!

Gdynia AeroBaltic to międzynarodowe wieczorno-nocne pokazy lotnicze, które odbędą się 11 oraz 12 sierpnia 2017 roku na terenie Plaży Miejskiej w Gdyni. To z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez tego sezonu. Bezprecedensowe podniebne show, gwarantujące dużą ilość emocji i oszałamiające widoki!

Lipiec 24, 2017 13:05

Święto Policji – festyn dla mieszkańców

Święto Policji – festyn dla mieszkańców

Już w najbliższą niedzielę w ramach elbląskich obchodów Święta Policji na Bulwarze Zygmunta Augusta odbędzie się policyjny festyn. Funkcjonariusze zapraszają mieszkańców do aktywnego włączenia się w te obchody. Atrakcji dla samych mieszkańców będzie sporo. Oprócz możliwości obejrzenia policyjnego sprzętu oraz pokazów tresury psów służbowych zaplanowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Lipiec 19, 2017 20:06

Prace drogowe przy ul. Powstańców Warszawskich

Prace drogowe przy ul. Powstańców Warszawskich

W związku z przystąpieniem przez PDiM sp. z o.o. do kolejnego etapu robót związanego z remontem ul. Powstańców Warszawskich, Departament Zarząd Dróg informuje, że dziś planowana jest zmiana organizacji na skrzyżowaniu ulic Zacisze-Powstańców Warszawskich. Skrzyżowanie to zostanie całkowicie wyłączone z ruchu, a odcinki jednokierunkowe ulic, Zacisze (od Winnej do Powstańców Warszawskich) oraz Pestalozziego (wzdłuż rynku […]

Lipiec 19, 2017 16:20

„Patrz w lusterka…”

„Patrz w lusterka…”

„Patrz w lusterka…” tym razem do znanego sloganu poprawiającego bezpieczeństwo na drodze kierujących motocyklami nie zastosował się sam adresat hasła. 26-latek jadący yamahą nie patrzył w lusterka i… nie zauważył jadącego za nim radiowozu z policjantami.

Lipiec 19, 2017 09:07