http://www.hotelgiuliana.com

Najnowsze oferty, promocje

Miej oko na sztukę!

Miej oko na sztukę!

Z papieru można zrobić wszystko. Jest to tani i łatwo dostępny materiał, warto wiedzieć jak można go kreatywnie wykorzystać. Z nieaktualnych gazet powstaną barwne prace o dowolnej tematyce. Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza dzieci na warsztaty papieroplastyki.

Październik 17, 2019 14:52

Dziś otwarcie wystawy

Dziś otwarcie wystawy

Dziś 17 października przy ulicy Stary Rynek 25 przed Ratuszem Staromiejskim w Elblągu (czwartek) 2019 o godzinie 14:30. odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej ‘’Uwaga!, Uwaga! Tu Obywatele’’

Październik 17, 2019 09:20

Muzyka z kawą w tle – piątkowy koncert EOK

Muzyka z kawą w tle – piątkowy koncert EOK

Jak uczeń bez jedynki, jak żołnierz bez karabinu, tak kompozytor bez kawy – mistrzowie partytury nie wyobrażają sobie życia bez małej czarnej. Przykładów z historii muzyki jest bez liku: Ludwig van Beethoven musiał zawsze mieć pod ręką kawę, i to złożoną z sześćdziesięciu ziarenek, zaś dla Franza Schuberta inspirację stanowiło kręcenie kawowym młynkiem. A Jan […]

Październik 17, 2019 08:57

Kino Światowid zaprasza na film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”

Kino Światowid zaprasza na film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”

Od 18 do 31 października kino Światowid zaprasza na film „Ikar. Legenda Mietka Kosza”. Obraz Macieja Pieprzycy zdobył Srebrne Lwy na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a Dawid Ogrodnik otrzymał za swoją kreację nagrodę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego.

Październik 16, 2019 17:48

Warsztaty tkackie dla dorosłych i młodzieży

Warsztaty tkackie dla dorosłych i młodzieży

Słyszałeś kiedyś o wątku i osnowie? Jeśli chciałbyś własnoręcznie stworzyć unikatową tkaninę, przeplatając nici wątku i osnowy, zapraszamy na warsztaty. W Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu odbędą się kolejne zajęcia w ramach cyklu „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”.

Październik 16, 2019 17:14

O tradycjach myśliwskich

O tradycjach myśliwskich

W czwartek, 17 października, o godz. 16.00 zapraszamy do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej na kolejne spotkanie w ramach projektu „Rozsmakuj się w tradycji”, tym razem poświęcone tradycjom myśliwskim. Wstęp wolny.

Październik 16, 2019 10:13