weksel

Najnowsze oferty, promocje

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Twoi dziadkowie lubią aktywnie spędzać czas, a może kochają muzykę? Chcesz im sprawić wyjątkowy prezent z okazji ich święta? Jeśli tak, to sprezentuj im wejściówki na zajęcia plastyczne albo zabierz ich na muzyczną ucztę w wykonaniu uznanej artystki i trenerki the Voice of Senior, Alicji Majewskiej. Ten wyjątkowy koncert odbędzie się w niedzielę, 22 marca, […]

Styczeń 21, 2020 11:30

Ferie zimowe w Ogrodach! Big Gaming ZONE i spotkanie z Naruciakiem!

Ferie zimowe w Ogrodach!  Big Gaming ZONE i spotkanie z Naruciakiem!

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? CH Ogrody przygotowało wspaniałą rozrywkę, dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje! W dniach 20-29 stycznia na terenie centrum działać będzie Big Gaming ZONE (Wielka Strefa Gier).

Styczeń 20, 2020 20:57

Latynoskie rytmy sposobem na udaną imprezę

Latynoskie rytmy sposobem na udaną imprezę

Karnawał w pełni! Jeśli chcecie przygotować się do wyjątkowych imprez i balów, to Centrum Tańca „Promyk” ma dla Was coś specjalnego! 1 lutego zapraszamy na warsztaty z gorącej salsy i bachaty.

Styczeń 18, 2020 10:16

Rozwijaj swoje pasje w Światowidzie

Rozwijaj swoje pasje w Światowidzie

Połowa pierwszego miesiąca w nowym roku za nami. To ten moment, kiedy dopada największe zniechęcenie, motywacje z noworocznych postanowień blakną, a po ambitnych planach i chęciach zostało już tylko wspomnienie. Dodatkowo pora roku jest niesprzyjająca, dzień jest nadal za krótki, a ograniczony dostęp do naturalnego światła, źle wpływa na ludzki organizm. Czujemy się zaspani, osłabieni, […]

Styczeń 18, 2020 10:05

Przez zabawę do tańca w Promyku

Przez zabawę do tańca w Promyku

Twoje dziecko to wulkan energii? Tańczy i śpiewa kiedy usłyszy muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne do Promyka. Nasza Dziecięca Akademia Tańca to idealne miejsce na początek przygody z tańcem.

Styczeń 17, 2020 12:50

Już od poniedziałku ferie. Zobacz co przygotowało miasto

Już od poniedziałku ferie. Zobacz co przygotowało miasto

Już w poniedziałek 20 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie. Jak co roku elbląski samorząd wraz z miejskimi instytucjami przygotował szeroką ofertę zajęć dla dzieci i młodzieży.

Styczeń 17, 2020 10:13