http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Najnowsze oferty, promocje

Wyprawki czytelnicze dla dzieci urodzonych w latach 2013-2016

Wyprawki czytelnicze dla dzieci urodzonych w latach 2013-2016

Biblioteka Elbląska zaprasza do odbierania wyprawek czytelniczych w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Aby otrzymać wyprawkę wystarczy odwiedzić dowolny dziecięcy oddział biblioteczny. Mały czytelnik znajdzie w niej książeczkę „Pierwsze czytanki dla…” i Kartę Małego Czytelnika. Niech Twoje dziecko wspólnie z Tobą rozpocznie niezwykłą przygodę, jaką jest czytanie książek. Zapraszamy!

Wrzesień 16, 2019 10:15

Warsztaty plastyczne dla zapracowanych

Warsztaty plastyczne dla zapracowanych

Z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne pasje, ale są zbyt zajęci, aby móc regularnie przychodzić na cotygodniowe zajęcia, „Światowid” przygotował cykl popołudniowych warsztatów plastycznych „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Warsztaty te będą się odbywały jeden raz w miesiącu, a każde zajęcia będą poświęcone odrębnej technice z zakresu sztuk plastycznych.

Wrzesień 15, 2019 14:04

Wrzesień z klasykami – EOK rozpoczyna sezon

Wrzesień z klasykami – EOK rozpoczyna sezon

Niby kameralna, a jednak symfoniczna. Już 22. września elbląscy kameraliści zainaugurują sezon artystyczny 2019/2020 i uczynią to w wyjątkowym, bo poszerzonym, składzie. Skoro zaś, co dwie batuty, to nie jedna, nad przebiegiem koncertu będzie czuwał dyrygencki duet: Sabrina Stachel i Piotr Jędrzejczyk. Wisienką na smyczkowym torcie okaże się natomiast występ jednego z najwybitniejszych polskich wiolonczelistów, […]

Wrzesień 14, 2019 17:36

Jakub Żulczyk w Kostce

Jakub Żulczyk w Kostce

We wtorek, 17 września, o godz. 18.00 zapraszamy do filii nr 5 Kostka Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada na spotkanie z Jakubem Żulczykiem – autorem popularnych książek czytanych przez młodzież i dorosłych (dwie ostatnie to „Ślepnąc od świateł” i „Wzgórze psów”), współtwórcą serialu „Belfer” i współscenarzystą serialu do swojej książki „Ślepnąc od świateł”. Wstęp wolny.

Wrzesień 14, 2019 17:35

Weekend Seniora w „Światowidzie”

Weekend Seniora w „Światowidzie”

Warsztaty z witrażu, warsztaty ceramiczne, a także zajęcia sportowe Fit Ball – to przygotowana przez „Światowid” oferta dla seniorów, których zachęcamy i zapraszamy do udziału w akcji „60+Kultura”.

Wrzesień 14, 2019 10:15

Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”

Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”

Od 13 do 26 września Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”. Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami […]

Wrzesień 13, 2019 19:20