delfin

Najnowsze oferty, promocje

„Pacific Rim: Rebelia” premierowo w Multikinie

„Pacific Rim: Rebelia” premierowo w Multikinie

Globalny konflikt między pozaziemskimi potworami, próba masowej zagłady i supermaszyny skonstruowane, by pokonać inwazję wroga… Od 23 marca Multikino zaprasza na pokazy premierowe filmu „Pacific Rim: Rebelia”.

Marzec 24, 2018 13:59

Zadbaj o sylwetkę!

Zadbaj o sylwetkę!

Wakacje tuż, tuż a do idealnej sylwetki trochę brakuje? To odpowiedni czas, aby to zmienić. Centrum Tańca „Promyk” pomoże Ci w tym. Pierwsze zajęcia – GRATIS.

Marzec 23, 2018 16:08

Wystawa „Odnalezione korzenie”

Wystawa „Odnalezione korzenie”

Współcześni elblążanie otrzymali w dziedzictwie wielokulturową tradycję, ale też problem z identyfikacją swojej tożsamości i trudności w postrzeganiu miasta, w którym żyją, jako ich własnego. Zmienić to ma projekt „Łączymy historie”.

Marzec 23, 2018 11:12

Noc Władcy Pierścieni (wersje reżyserskie) 13 kwietnia w Multikinie!

Noc Władcy Pierścieni (wersje reżyserskie)  13 kwietnia w Multikinie!

Przenieś się do magicznego Śródziemia na całą noc (12 godzin)! Wielki powrót legendarnego i epickiego ENEMEFu z trylogią Władcy Pierścieni w wersjach reżyserskich. Tylko na ENEMEFie w Multikinie!

Marzec 23, 2018 09:11

już w niedzielę jarmark wielkanocny w CSE Światowid

już w niedzielę jarmark wielkanocny w CSE Światowid

Pomimo tego, że za oknami nadal zima, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” trwają przygotowania do Wielkanocy, a dokładniej – do Wielkanocnego Jarmarku Sztuki Ludowej. Nasze przedsięwzięcie cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak i zwiedzających.

Marzec 22, 2018 21:25

„Moja miłość” w Kinie Światowid

„Moja miłość” w Kinie Światowid

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia Rachel Joy Scott, pierwszej z 13 ofiar strzelaniny, która w 1999 r. wstrząsnęła całym światem. „Moja miłość” w Kinie Światowid od 16 do 22 marca.

Marzec 22, 2018 12:37