https://dragondeweloper.pl/

Co? Gdzie? Kiedy?

Warsztaty plastyczne dla zapracowanych

Warsztaty plastyczne dla zapracowanych

Z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje artystyczne pasje, ale są zbyt zajęci, aby móc regularnie przychodzić na cotygodniowe zajęcia, „Światowid” przygotował cykl popołudniowych warsztatów plastycznych „Trening kreatywności dla dorosłych i młodzieży”. Warsztaty te będą się odbywały jeden raz w miesiącu, a każde zajęcia będą poświęcone odrębnej technice z zakresu sztuk plastycznych.

Wrzesień 15, 2019 14:04

Wrzesień z klasykami – EOK rozpoczyna sezon

Wrzesień z klasykami – EOK rozpoczyna sezon

Niby kameralna, a jednak symfoniczna. Już 22. września elbląscy kameraliści zainaugurują sezon artystyczny 2019/2020 i uczynią to w wyjątkowym, bo poszerzonym, składzie. Skoro zaś, co dwie batuty, to nie jedna, nad przebiegiem koncertu będzie czuwał dyrygencki duet: Sabrina Stachel i Piotr Jędrzejczyk. Wisienką na smyczkowym torcie okaże się natomiast występ jednego z najwybitniejszych polskich wiolonczelistów, […]

Wrzesień 14, 2019 17:36

Jakub Żulczyk w Kostce

Jakub Żulczyk w Kostce

We wtorek, 17 września, o godz. 18.00 zapraszamy do filii nr 5 Kostka Biblioteki Elbląskiej na osiedlu Zawada na spotkanie z Jakubem Żulczykiem – autorem popularnych książek czytanych przez młodzież i dorosłych (dwie ostatnie to „Ślepnąc od świateł” i „Wzgórze psów”), współtwórcą serialu „Belfer” i współscenarzystą serialu do swojej książki „Ślepnąc od świateł”. Wstęp wolny.

Wrzesień 14, 2019 17:35

Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”

Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”

Od 13 do 26 września Kino Światowid zaprasza na film animowany „Wyprawa Magellana”. Flota pięciu potężnych okrętów opuszcza Sewillę w 1519 roku pod dowództwem odważnego podróżnika – Ferdynanda Magellana wraz z jego załogą liczącą ponad 200 marynarzy. Trzy i pół roku później do tego samego portu dopływa już tylko jeden statek z zaledwie kilkunastoma osobami […]

Wrzesień 13, 2019 19:20

Maraton Naborowy już w ten weekend

Maraton Naborowy już w ten weekend

Szukasz najlepszej formy aktywności dla siebie albo dla swojego dziecka? Przyjdź na Maraton Naborowy i sprawdź ofertę Centrum Tańca „Promyk”. Wstęp jest bezpłatny.

Wrzesień 13, 2019 14:59

Ćwicz i tańcz, czyli Zumba z MOSiR-em

Ćwicz i tańcz, czyli Zumba z MOSiR-em

Wrzesień stał się miesiącem, w którym na nowo planujemy swój codzienny grafik, próbując znaleźć czas na różne aktywności. W ramach Aktywuj się z MOSiR-em można skorzystać z rozmaitych zajęć, a piątkowy wieczór będzie bardzo intensywny dzięki Zumbie.

Wrzesień 13, 2019 14:44