http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Artykuły

Za nami pierwszy dzień Dni Elbląga

Za nami pierwszy dzień Dni Elbląga

Za nami pierwszy dzień Dni Elbląga 2019. Wczoraj na scenie wystąpili Filip Lato, Patrycja Markowska, Gromee oraz C-Bool. Poza energetycznymi koncertami gwiazd można było skorzystać z wielu innym atrakcji. Na starówce w różnych miejscach było można posłuchać różnych gatunków muzyki w ramach Święta Muzyki. Do południa swoje bramy dla elblążan otworzył elbląski browar. Na chętnych […]

Czerwiec 22, 2019 13:56

Dni Elbląga z EOK, Marcinem Wyrostkiem & CORAZON

Dni Elbląga z EOK, Marcinem Wyrostkiem & CORAZON

Jak głosi astronomia, ludzi i gwiazdy dzielą setki lat świetlnych. Na szczęście ten dystans nie obowiązuje we wszechświecie dźwięków, w którym muzyczne gwiazdy są dostępne na wyciągniecie…smyczka. Przekonamy się o tym 23. czerwca, gdy w ramach Dni Elbląga odbędzie się koncert Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. EOK wystąpi w towarzystwie artystów z najwyższej kulturalnej półki – Marcina […]

Czerwiec 22, 2019 13:47

Festiwal Modelarski na Dni Elbląga

Festiwal Modelarski na Dni Elbląga

V Elbląski Festiwal Modelarski, to czerwcowe święto modelarstwa redukcyjnego w Elblągu dla modelarzy z całej Polski i zagranicy.

Czerwiec 21, 2019 15:42

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startują Dni Elbląga. Będzie się działo

Już dziś startuje tegoroczne święto Elbląga. Dni Elbląga 2019. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach w dniach 21-23 czerwca. Na scenie muzycznej usłyszymy Filipa Lato, Patrycję Markowską, Gromee, C-bool, Littlemoonster96, Szalone MDK, Something, Zouzy, Leszcze, BlueCafe, Roberta M, Marcina Wyrostka i Elbląską Orkiestrę Kameralną. Nie zabraknie również licznych wydarzeń towarzyszących.

Czerwiec 21, 2019 13:12

Kodujemy naszą historię-nabór do udziału w warsztatach

Kodujemy naszą historię-nabór do udziału w warsztatach

To będą międzypokoleniowe zajęcia, na których zespoły-rodziny albo grupy znajomych opracują historie swojego pochodzenia od czasu pojawienia się w Elblągu, a następnie „zakodują je” z wykorzystaniem robota do nauki kodowania. Ruszyła rekrutacja do udziału w warsztatach pn. Kodujemy naszą historię. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Czerwiec 20, 2019 08:26

Elbląskie Święto Muzyki na ulicach Starego Miasta

Elbląskie Święto Muzyki na ulicach Starego Miasta

W piątek 21 czerwca wszyscy elbląscy melomani będą mieli niecodzienną okazję posłuchać różnych gatunków granych na żywo i mechanicznie na ulicach, skwerach i zaułkach Starego Miasta w Elblągu. Od godz. 16:00 trwać będzie Elbląskie Święto Muzyki organizowane przez Stowarzyszenie Kulturalne Co Jest?

Czerwiec 19, 2019 16:15