https://dragondeweloper.pl/

Artykuły

STARocie – wirtualna kolekcja mieszkańców regionu

STARocie – wirtualna kolekcja mieszkańców regionu

Akcesoria żołnierskie, maska gazowa dla konia, przedwojenny medal i kilka innych unikalnych obiektów z prywatnych kolekcji mieszkańców regionu będzie można obejrzeć bez wychodzenia z domu. Wystarczy zajrzeć na stronę cyfrowewm.pl.

Czerwiec 4, 2020 08:10

Niech każdy się dowie – spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk

Niech każdy się dowie – spotkanie online z Agnieszką Pietrzyk

„Nikt się nie dowie” to ósma powieść w dorobku Agnieszki Pietrzyk. Akcja thrillera dzieje się głównie w Kątach Rybackich, pojawia się oczywiście również Elbląg. Poznajemy historię pewnej z pozoru szczęśliwej rodziny. Spotkanie odbędzie się na profilu FB Biblioteki Elbląskiej we wtorek, 9 czerwca, o godz. 18:00. Rozmowę z autorką poprowadzi Aleksandra Buła.

Czerwiec 3, 2020 09:20

Czerwiec w Światowidzie

Czerwiec w Światowidzie

Miło nam poinformować, że w tym miesiącu swoją działalność wznawiają Kino Światowid oraz Centrum Tańca „Promyk”! Ruszają również nasze zajęcia plastyczne i wokalne dla dzieci i dorosłych.

Czerwiec 2, 2020 19:18

Sukces w trzech krokach!

Sukces w trzech krokach!

Krok 1: przeczytaj ten artykuł. Krok 2: weź udział w konkursie. Krok 3: zostań zwycięzcą! Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza do udziału w naszych konkursach.

Maj 29, 2020 17:49

Zajęcia w Światowidzie odmrożone!

Zajęcia w Światowidzie odmrożone!

Doczekaliśmy się! Już z początkiem czerwca zapraszamy do Światowida. Ruszają nasze zajęcia w sekcjach. Dla wszystkich miłośników śpiewu i tych, którzy tęsknią już za plastycznym realizowaniem się, mamy dobrą wiadomość. W czwartek, 4 czerwca, wznawiają swoją działalność sekcje: plastyczne, ceramiczne i wokalne dla osób, które kupiły karnety na miesiąc marzec.

Maj 28, 2020 15:26

Smyczkowe zarażanie na ekranie

Smyczkowe zarażanie na ekranie

Kilkadziesiąt metrów kwadratowych, niezbędny dystans między pulpitami i smyczki w ręku – tyle wystarczy Elbląskiej Orkiestrze Kameralnej, aby zarażać muzyką. Instytucja rusza z cyklem koncertów online – początek już w najbliższą niedzielę, o godzinie 18:00, na facebookowym profilu EOK. W programie Mozart, Twardowski i wielu innych mistrzów partytury – tego bakcyla trzeba łapać, nim ucichnie!

Maj 27, 2020 18:15