gwiazdka

Kultura i Rozrywka

Doładuj się tańcem!

Doładuj się tańcem!

Chcesz oderwać się na chwilę od szarej rzeczywistości i trochę zaszaleć? A może myślisz o tym, żeby wziąć się za siebie i zacząć przygodę z aktywnością fizyczną? Centrum Tańca Promyk zaprasza na kolejny Maraton Taneczny, który odbędzie się we wtorek 21 sierpnia. W programie: pilates, zumba oraz lady latino, czyli trzy formy aktywności, które łączą […]

Sierpień 18, 2018 15:02

Walka o honor i wolność, „303. Bitwa o Anglię” od 17 sierpnia w Multikinie!

Walka o honor i wolność, „303. Bitwa o Anglię” od 17 sierpnia  w Multikinie!

Pełna rozmachu i emocjonujących podniebnych walk superprodukcja opowiadająca niesamowitą historię Dywizjonu 303 – legendarnych polskich lotników, którzy stali się najskuteczniejszymi pilotami podczas bitwy o Anglię w czasie II wojny światowej.

Sierpień 18, 2018 12:45

Kolej na Kino w parku. Tym razem zapraszamy do Bażantarni

Kolej na Kino w parku. Tym razem zapraszamy do Bażantarni

Koc, leżak czy ciepła kurtka to rzeczy, które z pewnością przydadzą się wszystkim widzom pokazów plenerowych „Kolej na Kino w parku”. Pierwsza projekcja już za nami, a kolejna odbędzie się w sobotę 18 sierpnia o godzinie 20:30 w Parku Bażantarnia.

Sierpień 17, 2018 13:17

Zbliża się przedostatni weekend wakacji

Zbliża się przedostatni weekend wakacji

18 sierpnia zapraszamy na kolejny spacer z przewodnikiem. Karol Wyszyński poprowadzi wyprawę po tajemnicach ulicy Bema. Start spod pętli tramwajowej na Saperów o godz. 10:00.

Sierpień 17, 2018 10:28

Kino Światowid zaprasza na film „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Kino Światowid zaprasza na film „Krzysiu, gdzie jesteś?”

Od 17 sierpnia do 6 września Kino Światowid zaprasza na film „Krzysiu, gdzie jesteś?”. To produkcja wytwórni filmowej Walta Disneya, która oparta jest na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda, twórców uwielbianego przez wszystkich „Kubusia Puchatka”.

Sierpień 17, 2018 10:27

Ruszył nabór na warsztaty z nowych mediów dla seniorów

Ruszył nabór na warsztaty z nowych mediów dla seniorów

Sprawdzisz godziny odjazdu autobusu, znajdziesz nowy przepis na danie albo rozwiązanie problemu. A może nawet poznasz kogoś ciekawego? Seniorze, CSE Światowid zaprasza na warsztaty pn. Nowoczesny senior, gdzie przekonasz się, że posługiwanie się Internetem nie jest takie trudne, jak czasami się wydaje.

Sierpień 16, 2018 18:32