arket

Amerykańska

Coca – Cola – jej nieznane oblicze

Coca – Cola – jej nieznane oblicze

Coca cola to dla jednych smaczny, słodki napój , zaś dla dietetyków i dbających o linię wróg numer jeden. Przydatna , jak się okazuje, jest nie tylko do gaszenia naszego pragnienia. Wychwalają ją panie domu , które eksperymentując w codziennych obowiązkach , znalazły zupełnie nowe dla niej zastosowanie. Może i Wam przydadzą się nietypowe zastosowanie […]

Styczeń 22, 2013 08:24

Nuggetsy na ostro

Nuggetsy na ostro

Brak KFC w Elblągu ? To nie problem! Dzisiaj przedstawiamy szybki i pyszny sposób na domowe kurczaki w panierce. Doskonałe na szybką przekąskę podczas wolnych chwil spędzanych razem.

Grudzień 30, 2012 10:00

Żeberka w marynacie musztardowo- miodowej

Żeberka w marynacie musztardowo- miodowej

Znakomity smak żeberek w marynacie pikantnej z dodatkiem słodkości idealnie nadaje się jako przystawka do piwa na spotkania z przyjaciółmi. Gdy zaskoczą cię znajomi niespodziewaną wizytą szybko przygotujesz naprawdę coś smacznego.

Październik 27, 2012 08:28

Dbajmy o dietę naszych dzieci – tu nie chodzi już tylko o kalorie

Dbajmy o dietę naszych dzieci – tu nie chodzi już tylko o kalorie

Nie mamy czasu by przygotować dla siebie śniadanie, ciągle zabiegani. Starsze pokolenie, naszych rodziców i dziadków choć żyło w czasach gdzie wszystkiego było mniej odżywiało się jednak zdecydowanie lepiej niż popularne aktualnie Fast-foody, którymi karmimy nasze obecne pokolenia.

Październik 11, 2012 12:30

Kurczak po kalifornijsku

Kurczak po kalifornijsku

Potrawa ta jest niezwykle prosta do przyrządzenia a zarazem lekko wykwintna. Zapomnij o zwykłych kotletach z piersi zrób razem z nami kurczaka po kalifornijsku.

Październik 6, 2012 08:32

Kuchenny sondaż

Kuchenny sondaż

Wyobrażacie sobie następną kampanię prezydencką w Polsce, gdzie do 2 tury przechodzą Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński ? Pewnie, że tak, to całkiem możliwe. A pojedynek pierwszych dam na najlepszy przepis na domowe ciastka ? Nie tego nie da się wyobrazić gdyż Jarosław Kaczyński póki co jest kawalerem. Stany Zjednoczone prowadzą taki konkurs tymczasem od […]

Październik 3, 2012 09:00