http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Elbląg

Miażdżyca, borelioza, nowotwory. Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Miażdżyca, borelioza, nowotwory.  Innowacyjne podejście do leczenia chorób cywilizacyjnych XXI wieku

Doktor Dariusz Siwik jest jednym z prekursorów stosowania terapii chelatacji EDTA na gruncie polskim. Poznał ją w USA pod koniec lat 80. i stosuje w swoich przychodniach już prawie 25 lat. Badania koronarografii, jakie wykonują jego pacjenci przed i po zabiegach, wykazują zmniejszenie się zmian miażdżycowych w tętnicach od 30% do 50%. Podobnie rzecz się […]

Październik 17, 2019 19:07

Rodzinne spotkanie w leśniczówce. Quiz, bieg i ognisko

Rodzinne spotkanie w leśniczówce. Quiz, bieg i ognisko

Policjanci dzielnicowi z Posterunku Policji w Młynarach asp. Tomasz Rębowski oraz sierż. szt. Tomasz Kirol na terenie kompleksu leśnego w Gardynach Leśniczówce przeprowadzili spotkanie profilaktyczne na temat bezpieczeństwa pieszych.

Październik 17, 2019 17:07

27-latek zatrzymany za rozbój – po zdarzeniu ściął włosy

27-latek zatrzymany za rozbój – po zdarzeniu ściął włosy

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali 27-latka podejrzewanego o rozbój na starszym mężczyźnie. Sprawca wepchnął 70-latka do mieszkania a następnie splądrował pomieszczenie. Zabrał co cenniejsze przedmioty o wartości około 3 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali skradzione mienie. 27-latkowi może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Październik 17, 2019 14:55

Dzień Seniora z ZUS-em

Dzień Seniora z ZUS-em

„Zdrowi, bezpieczni, aktywni” to hasło przewodnie tegorocznej edycji Dnia Seniora, którą organizuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Elblągu.  Co roku na terenie wszystkich oddziałów ZUS, organizowane są wydarzenia dla seniorów, które aktywizują ich i zachęcają do wyjścia z domu. Podczas tych spotkań, seniorzy mogą dowiedzieć się wielu ciekawych oraz przydanych informacji, takich jak zdrowie, bezpieczeństwo, czy przysługujące […]

Październik 17, 2019 14:52

Spotkania z młodzieżą

Spotkania z młodzieżą

Policjanci z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń – asp. szt. Dariusz Komosiński i mł.asp. Katarzyna Stankiewicz spotkali się z przedszkolakami z Przedszkola nr 17 w Elblągu.

Październik 17, 2019 08:58

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

OPERACJE ZAĆMY w ramach NFZ w Klinice Potocki

Od 13 sierpnia w Klinice Potocki w Braniewie wykonywane są bezpłatne zabiegi operacji usunięcia zaćmy w ramach umowy z NFZ. Pierwsze zabiegi, poprzedzone kwalifikacją do zabiegu, już we wrześniu tego roku.

Październik 17, 2019 08:22