http://www.bogatyelblag.pl/dom-pogodnego-seniora-remi-juz-otwarty-trwa-nabor-na-wolne-miejsca,94672.html

Elbląg

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Prezent na Dzień Babci i Dziadka

Twoi dziadkowie lubią aktywnie spędzać czas, a może kochają muzykę? Chcesz im sprawić wyjątkowy prezent z okazji ich święta? Jeśli tak, to sprezentuj im wejściówki na zajęcia plastyczne albo zabierz ich na muzyczną ucztę w wykonaniu uznanej artystki i trenerki the Voice of Senior, Alicji Majewskiej. Ten wyjątkowy koncert odbędzie się w niedzielę, 22 marca, […]

Styczeń 21, 2020 11:30

Rusza przebudowa fragmentu ul. Rybackiej

Rusza przebudowa fragmentu ul. Rybackiej

Kolejna ulica na Starym Mieście zyska nowy wygląd. Tym razem mowa o ul. Rybackiej, która zostanie przebudowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Wodną w stronę ul. Stary Rynek, na wysokości Placu katedralnego. Dziś odbyło się przekazanie terenu budowy wykonawcom, którymi są: EPGK Sp. z o.o. w zakresie robót drogowych, Urban Construction Sp. z o. […]

Styczeń 21, 2020 09:57

Komunikat po spotkaniu władz EPEC Sp. z o.o., samorządu oraz Energa Kogeneracja Sp. z o.o.

Komunikat po spotkaniu władz EPEC Sp. z o.o., samorządu oraz Energa Kogeneracja Sp. z o.o.

W dniu 16 stycznia 2020 r. miało miejsce spotkanie władz EPEC Sp. z o.o., samorządu oraz Energa Kogeneracja Sp. z o.o. z przedstawicielami Urzędu Regulacji Energetyki – Oddział w Gdańsku.

Styczeń 21, 2020 09:51

Oszukali 90-letnią kobietę

Oszukali 90-letnią kobietę

8 tysięcy złotych przekazała oszustom 90-letnia mieszkanka Elbląga. Wcześniej ci, zadzwonili do niej i poinformowali, że jej córka spowodowała wypadek samochodowy. Poinformowali jednocześnie, że zostanie ona zatrzymana w areszcie jeżeli ta nie zapłaci określonej kwoty. Po pieniądze miał przyjechać kurier.

Styczeń 20, 2020 21:26

Wystarczy kliknąć

Wystarczy kliknąć

Od 7 lat przenoszą regionalne zabytki do rzeczywistości cyfrowej. Za pośrednictwem strony cyfrowewm.pl można oglądać ponad 600 zabytkowych obiektów. W 2019 r. udało się ich zdigitalizować 178.

Styczeń 20, 2020 21:20

Ferie zimowe w Ogrodach! Big Gaming ZONE i spotkanie z Naruciakiem!

Ferie zimowe w Ogrodach!  Big Gaming ZONE i spotkanie z Naruciakiem!

Nie masz pomysłu na ferie zimowe? CH Ogrody przygotowało wspaniałą rozrywkę, dla wszystkich, którzy chcą poczuć prawdziwe emocje! W dniach 20-29 stycznia na terenie centrum działać będzie Big Gaming ZONE (Wielka Strefa Gier).

Styczeń 20, 2020 20:57