http://luka-finance.pl/

Bonus na darmowy zakład – jak odebrać?

Luty 11, 2019 10:11 59

Freebet to jeden z najbardziej pożądanych bonusów powitalnych. Z czego to dokładnie wynika i co zrobić, aby obstawić zakład u bukmachera zupełnie za darmo?

Jednym z kluczowych elementów, mających za cel przyciągnąć nowego gracza do firm bukmacherskich, jest atrakcyjna oferta na start. W związku z tym trudno się dziwić, że bukmacherzy prześcigają się w tym zakresie i proponują typerom aż trzy główne rodzaje bonusów powitalnych. Wśród nich szczególnym zainteresowaniem cieszy się bonus bez depozytu, który pozwala rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem wyników sportowych bez wkładu własnego. Czym więc charakteryzuje się tzw. freebet oraz gdzie i jak można go zdobyć?

Czym charakteryzuje się darmowy zakład?

Darmowy zakład jest swego rodzaju bezzwrotnym prezentem od operatora zakładów wzajemnych. Pozwala on na typowanie wydarzeń dostępnych w ofercie bez wpłaty własnych środków – pieniądze na freebet pochodzą bowiem bezpośrednio od firmy bukmacherskiej, która przyznaje je już za samo założenie darmowego konta. Bonus bez depozytu stanowi więc dla typerów wyjątkowo okazałą zachętę do gry (więcej o korzyściach kodów bonusowych). W tym miejscu należy dodać, że darmowy zakład jest stosunkowo rzadko oferowany przez podmioty bukmacherskie. Zdecydowanie częściej nowi gracze liczyć mogą na korzyści bonusu od depozytu oraz zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback.

Zakład za pieniądze od bukmachera

Odpowiedzią na taki stan rzeczy są przede wszystkim kody promocyjne, a w szczególności kod bonusowy przygotowany specjalnie dla czytelników jednego ze specjalistycznych portali bukmacherskich (legalsport) – przede wszystkim kibiców i graczy. To właśnie dzięki niemu darmowy zakład otrzymać można aż w sześciu firmach bukmacherskich.

I tak jego użycie u buka Start Typ Sport zapewnia darmowe 25 złotych oraz 500 złotych jako podwojenie od pierwszego depozytu. Na freebet w tej samej kwocie liczyć mogą także gracze operatora zakładów wzajemnych Totolotek. Warto także dodać, że oficjalny partner Lechii Gdańsk oferuje ponadto podwojenie pierwszej wpłaty do 1 050 złotych. Zastosowanie kodu promocyjnego podczas rejestracji umożliwia zdobycie bonusu bez depozytu także u bukmacherów LV oraz u głównego sponsora Legii Warszawa. W przypadku głównego sponsora Wisły Kraków wynosi on 20 złotych i stanowi dodatek do bonusu powitalnego z mnożnikiem – nawet do 1 000 złotych. Z kolei główny wspomniany sponsor Legii Warszawa przyznaje bonus na darmowy zakład w kwocie 20 złotych oraz do 400 złotych w ramach podwojenia pierwszej wpłaty. Warto w tym wypadku zaznaczyć, że freebet u tego bukmachera zyskać można jedynie przy wpisaniu kodu LS4U. Z kolei rejestracja z klasycznym kodem bonusowym skutkuje przyznaniem zakładu bez ryzyka w kwocie 120 złotych.

Jak odebrać darmowy zakład?

Wielką zaletą freebetu jest bez wątpienia prostota jego odbioru. Aby tego dokonać wystarczy przejść proces rejestracyjny, w czasie którego należy podać m.in. swoje dane osobowe oraz wpisać wspomniany kod promocyjny. Poprawne założenie konta skutkować będzie natychmiastowym przyznaniem darmowych pieniędzy, które w zależności od bukmachera trzeba przeznaczyć na zawarcie zakładu np. z jednym zdarzeniem z kursem minimalnym 2,00. W celu wypłaty przyznanej kwoty należy ją kilkukrotnie obrócić (np. trzy razy) – ilość obrotów zależy od regulaminu promocji u danego operatora.

Freebet u bukmachera: wykorzystaj szansę

Obok atrakcyjnej oferty powitalnej trudno przejść obojętnie. Nie inaczej jest więc w przypadku bonusu bez depozytu, którego już sama nazwa sugeruje możliwość darmowego postawienia pierwszego zakładu. Jest więc to idealna okazja do spróbowania swoich sił w świecie bukmacherskim i poznania jego tajników. Co jednak istotniejsze, freebet jest również znakomitą szansą na proste i szybkie zdobycie wielkiej gotówki, którą następnie przeznaczyć można np. na dalszą grę. Warto bowiem pamiętać, że otrzymane środki wykorzystać można na typowanie rezultatów nieoczywistych, a więc tych z wysokimi kursami. Takim działaniom sprzyja m.in. już sam charakter bonusu, który całkowicie eliminuje ryzyko utraty własnych pieniędzy.

Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

„Materiał informacyjny”