http://www.abimex.pl/

BLACK FRIDAY w Poradni Nasza Dieta -25% na dowolny jadłospis!

Listopad 29, 2019 10:08 39

Dzień masowych wyprzedaży, czyli Black Friday, powstał w Stanach Zjednoczonych i stamtąd też, z biegiem czasu, przywędrował do Europy. To oficjalny początek okresu sprzedażowego przed świętami Bożego Narodzenia. Ma na celu zachęcenie klientów jak i sprzedawców sprzedawców do oficjalnego rozpoczęcia najgorętszego okresu na zakupy w roku kalendarzowym.

Black Friday za oceanem

Historia Czarnego Piątku związana jest z ustanowieniem Święta Dziękczynienia przez prezydenta Abrahama Lincolna. W tym dniu, czyli ostatni czwartek listopada, Amerykanie świętują uroczystą kolacją w towarzystwie najbliższych, i dziękują za to, co wszystko dobre, spotkało ich w danym roku. Jest to dzień wolny od pracy. Świętowanie jest na pamiątkę uczty z 1621r, którą pierwsi kolonizatorzy wydali na cześć Indian Wampanoag.

Jak wygląda to w Polsce?

W Polsce Black Friday, czyli masowy dzień wyprzedaży nie wiąże się z tak wielkim zakupowym szaleństwem jak w Stanach Zjednoczonych. Jednak tradycja wyprzedaży sklepowych lub usługowych w ostatni piątek listopada już kilka lat temu zadomowiła się w naszym kraju. A analiza sklepów dotyczących wyników sprzedaży z tego właśnie dnia, donosi, że duża część klientów właśnie wtedy zaczyna swoje świąteczne zakupy. Z Czarnym Piątkiem dorównywać się może jedynie okres od 26 grudnia w Anglii czyli tzw. Boxing day. Wówczas rozpoczynają się w wielu sklepach poświąteczne wyprzedaże, sięgające nawet 80%.

Jak wszyscy to wszyscy!

BLACK FRIDAY i CYBER MONDAY coraz bliżej!Święta, Sylwester, a co za tym idzie postanowienia noworoczne o nowej sylwetce! Po co czekać?Zapisz się już dziś i zgarnij zniżkę -25% na indywidualnie skomponowany, dopasowany do Ciebie i Twojego trybu życia program żywieniowy (tydzień czasu, 2-tygodnie lub miesiąc)!
Dotyczy także DIETY ONLINE!
Promocja trwa do 2 grudnia!
Przy rezerwacji terminu podaj hasło: CZARNY PIĄTEK!

Aleksandra Radomska – Dietetyk
Poradnia dietetyczna „Nasza dieta”
Olsztyn ul. Dąbrowszczaków 39 pok. 303
Elbląg ul. Łowicka 15 (wejście od ul. Ogólnej)
kontakt@nasza-dieta.pl
+48 662 972 682

Więcej informacji znajdziesz na:
www.nasza-dieta.pl
facebook.com/naszadieta/
instagram.com/naszadieta/