http://www.nasza-dieta.pl/

Bieg przeszkodowy OCR dla dzieci „Policz się z cukrzycą”.

Styczeń 14, 2020 17:10 46

Dzieci w naturalny dla siebie sposób pokonują wszelkie napotykane trudności ucząc się w prost, że życie to nie tylko usłana różami prosta droga, lecz także często wyboisty szlak… Dlatego w tym roku zaproponowaliśmy „maluchom” usłaną przeszkodami ekstremalną pętlę na której znalazły się do pokonania: skrzynie gimnastyczne, wielkie materace, slalomy, piłki lekarskie do przenoszenia, a także płotki d o przeskakiwania oraz odcinki zmuszające do czworakowania lub czołgania.

Pomysł jak się okazało przypadł do gustu najmłodszym elblążanom, gdyż w sześciu seriach pobiegło z radością 56 zawodników w przedziale wiekowym 0-15 lat. Tym samym wraz z rodzicami ponad setka osób aktywnie spędziła sobotnie popołudnie wspierając przy tym Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy 2020.
Dziękujemy wszystkim za obecność, wysiłek oraz wkład finansowy. Jesteście WIELCY !

baner 2

Organizatorami wydarzenia byli: WOŚP Elbląg, SP16, SP 11, SKS ELaktywni, OCR Elbląg, Activity Park Trampolin, MOS Elbląg, MKS TRUSO.

Serdeczne podziękowania dla SP 11 za udostępnienie sali i sprzętu oraz pomocy w prowadzeniu wydarzenia, nauczycielom z SP 16 i SP 11, rodzicom i wszystkim wolontariuszom, a redakcji PortEl za oprawę medialną.

Główny organizator – Szkoła Podstawowa nr 16