http://www.zadwornyassistance.pl

Biblioteka Publiczna w Pasłęku prosi o wsparcie w głosowaniu

Październik 14, 2019 17:21 02

Biblioteka Publiczna w Pasłęku prosi o wsparcie w głosowaniu, dzięki któremu ma szanse wzbogacić się o dużą liczbę książek. A głosować można, a nawet wypada, codziennie do 4 listopada.

Biblioteka Publiczna w Pasłęku prosi wszystkich pasłęczan (i nie tylko) o wsparcie w szansie zdobycia sporej liczby książek dla dzieci i młodzieży. Akcja głosowania trwa do 4 listopada a głosować można codziennie – pierwszych 50 bibliotek wygrywa książki o wartości 5 tysięcy złotych. Powoli wspinamy się do góry, jednak potrzeba nam jeszcze sporo głosów aby realnie zawalczyć o pierwszą 50-tkę bibliotek.

baner 2

Dlatego też prosimy o poświęcenie chwilki na zarejestrowanie się na stronie głosowania na https://www.kinder.com/pl/pl/xp/wspolneczytanie/glosowanie/ a później już codzienne poświęcenie tych kilkudziesięciu sekund na oddanie głosu na Bibliotekę Publiczną w Pasłęku. Być może właśnie dzięki Waszym głosom, uda się na finiszu głosowania zdobyć książki do biblioteki, które to będą służyć mieszkańcom Pasłęka i powiatu elbląskiego.

Piotr Adamczyk

Dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku