https://multikino.pl/wydarzenia/sport/wielka-pilka-na-wielkim-ekranie

Bezpłatne warsztaty dla kobiet „Sukces TO JA” w Elblągu już 11 maja!

Maj 6, 2017 21:24 49

W ramach ogólnopolskiego programu aktywizacji zawodowej kobiet „Sukces TO JA”, 11 maja w Elblągu, odbędą się warsztaty z ekspertami i praktykami biznesu dedykowane kobietom pragnącym założyć własną firmę. Udział jest bezpłatny.

Uczestniczki otrzymają kompleksową wiedzę z zakresu tworzenia modelu biznesowego, poszukiwania finansowania oraz posługiwania się social media oraz językiem korzyści w kontaktach z klientami i partnerami biznesowymi. W programie także najnowszy Power Speech Olgi Kozierowskiej pt. „Mój Przyjaciel Kryzys”.Warsztaty „Sukces TO JA” odbyły się już w Warszawie, Katowicach, Bydgoszczy, Radomiu, Krakowie, Trójmieście i Rzeszowie. Uczestniczyło w nich ponad 1000 kobiet.
Warmińsko-mazurska konferencja w ramach programu ,,Sukces TO JA” odbędzie się już 11 maja w Hotelu Elbląg, w godzinach 8:30 – 16:30. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział należy się zarejestrować na www.sukcestoja.pl
(http://clicks.prowly.com/c/cl4/b8n/2p1hR3M0WhEC6oBKs9_iu3/cpU/k6x/1af4641b)

Dlaczego ten rodzaj wsparcia jest tak potrzeby kobietom w Polsce?

,,Bardzo mocno wierzymy w potencjał kobiet. Jest to grupa z jednej strony nastawiona
na rozwój, kształcenie się, z drugiej natrafiająca na rynku na szereg barier, z którymi muszą sobie radzić” przekonuje Olga Kozierowska, założycielka Sukcesu Pisanego Szminką, organizatora wydarzenia.

W projekt zaangażowało się wielu ekspertów, którzy pragną dzielić się wiedzą, inspirować i motywować innych do działania.