http://klinikapotocki.com

Agroturystyka nad Wdą idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek

Sierpień 31, 2016 21:00 16

Za nami majówka. Jedni wypoczęli, inni nie mieli tej okazji. Wkrótce jednak każdy z nas wyjedzie na zasłużony urlopowy wypoczynek. Jeśli nie macie jeszcze pomysłu na wyjazd to warto skorzystać z oferty i plusów jakie oferuje Agroturystyka nad Wdą.

Agroturystyka Nad Wdą położona jest w przepięknych terenach Kaszub, Kociewia i Borów Tucholskich.

Twórcy tego ośrodka agroturystycznego świetnie wiedzą jak ważny w naszym życiu jest kontakt z wyjątkową naturalną przyrodą. Dla wielu z nas takie miejsca to o wiele lepszy odpoczynek niż oklepane wyjazdy do Zakopanego czy znane ośrodki kurortów morskich. Człowiek potrzebuje poznawania nowych miejsc i cieszenia się tym czego jeszcze nie odkrył.

Wieck to malownicza miejscowość w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie chojnickim, w gminie Czersk. Miejscowość leży nad południowym brzegiem jeziora Wieckiego i nad Wdą. Prowadzi tędy również turystyczny Szlak Kamiennych Kręgów.

Piękna, nie zniszczona przyroda pozwala w ciszy i spokoju odetchnąć po całorocznej pracy. To idealna baza wypadowa do zwiedzenia Kaszub, Kociewia czy Borów Tucholskich. Warto gdy tu już przybędziemy zwiedzić chociażby Rezerwat „Kręgi kamienne”, jezioro Wdzydzkie i tamtejszy skansen, Kaszubski Park Miniatur czy Arboretrum Leśne w Wirtach z drzewami z całego świata.

Miłośnicy wodnych atrakcji relaksować mogą się nad jeziorem czy rzeką Wdą. Uwieńczeniem słonecznych dni z całą pewnością będą wspólne chwile przy grillu lub ognisku.

Czujesz, że potrzebny Ci taki wypoczynek? Chcesz wpaść tutaj z całą rodziną lub znajomymi? Nie czekaj, zarezerwuj wolny termin na najbliższe wakacje!

Dane kontaktowe:

Agroturystyka nad Wdą

www.agro-wda.pl

biuro@agro-wda.pl

Bukowa 15, 83-262 Wieck

tel: 607886679