http://www.abiprint.pl/

ABC dobrego życia – spotkanie z dr Grażyną Kuczek

Sierpień 24, 2020 12:25 56

Jak uchronić się przed chorobami cywilizacyjnymi? Czy zmiana stylu życia jest możliwa? Jeśli tak, to co robić, aby być sprawnym i zdrowym? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas spotkania z dr Grażyną Kuczek, które odbędzie się w czwartek, 27 sierpnia, o godz. 16.00 w Bibliotece Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7. Wstęp wolny.

Grażyna Kuczek jest lekarzem medycyny, prelegentką wykładów i seminariów oraz konsultantką w zakresie medycyny naturalnej i zapobiegawczej, koordynatorem programu NEWSTART w Polsce; odbyła staż i szereg szkoleń z zakresu medycyny naturalnej w amerykańskich ośrodkach Uchee Pines Institute oraz Wildwood Lifestyle Center & Hospital. Na co dzień zajmuję się profilaktyką i terapią chorób cywilizacyjnych poprzez zmianę myślenia, stylu życia i sposobu odżywiania, zawodowo jest związana z Fundacją Źródła Życia. Jest autorką wielu publikacji na temat zdrowego stylu życia: „ABC dobrego życia”, „Zdrowie bez ograniczeń”, „Kuchnia zdrowie i długowieczności”, „Jak nie chorować i bić rekordy długowieczności”.

Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Książka – przepis na zdrowie”

Podczas spotkań prosimy o przestrzeganie ogólnie obowiązujących zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią SARS-CoV-2.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych

Więcej informacji:

Biblioteka Literacka

ul. św. Ducha 3-7

tel. (55) 625 60 17