luka vision

„365 dni” premierowo 11 lutego w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Styczeń 30, 2020 20:08 06

„365 dni” to pierwszy polski film erotyczny, który powstał na motywach bestsellerowej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Już 11 lutego br. o godzinie 19.00 w ramach cyklu „Kino na Obcasach” produkcję będzie można zobaczyć w sieci Multikino.

„365 dni” to burzliwa historia o pożądaniu i pragnieniach. On, Massimo, jest młodym i przystojnym szefem jednej z sycylijskich mafijnych rodzin. Ona, Laura, pełni ważną funkcję w luksusowym hotelu. On musi przejąć rządy po tym, jak z zamachu zginął jego ojciec. Ona, ratując związek, leci z partnerem i przyjaciółmi na Sycylię. Wkrótce tych dwoje połączy ogromna, gwałtowna namiętność oraz ultimatum – Laura dostanie 365 dni na obdarzenie Massimo szczerym uczuciem.

baner 2

Film wyreżyserowała Barbara Białowąs, autorka „Big Love”, w którym pierwsze skrzypce grała zakazana miłość. Autorzy nie ukrywają, że ich dzieło jest kierowane tylko do dorosłych widzów. To pierwszy nowożytny polski film erotyczny i uczestniczki Kina na Obcasach mogą być pewne, że na ekranie zobaczą bardzo dużo pikantnych scen i namiętnych uniesień.

Druga w 2020 roku odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 11 lutego o 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Pruszków, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety na „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.